PIERWSZA POMOC | SYMULACJE
RATOWNICTWO | TRENING HIPOKSYJNY

Aktualności

 
PIERWSZA POMOC PO GODZINACH
Pierwsza Pomoc po godzinach to szkolenie z udzielania pierwszej pomocy u dzieci zaprojektowane specjalnie dla Rodziców. Z uwagi na Państwa...
08.04.2016r
Pragniemy poinformować , że zaczeliśmy współpracę z firmą Forma na Szczyt  zajmującą się kompleksowo przygotowaniem do wypraw wysokogórskich.Zapraszamy do...
Ostatnia SYMULACJA
 
W dniu 24-05-2012 Centrum Szkoleniowe LIFE-ON gościło freediverów z Krakowa. Frediverzy szkolili się podczas symulacji głębokości. Celem było ...

O nas

 
LIFE-ON jest w stanie zorganizować każdy rodzaj kursu, szkolenia lub symulacji ratowniczej tematycznie zawierających się w szeroko rozumianym zakresie udzielania pierwszej pomocy.
 
Nasza kadra składa się z instruktorów PRR/ERC (PRR-Polska Rada Resuscytacji, ERC-European Resuscitation Council) na co dzień pracujących w karetkach Pogotowia Ratunkowego, SORach (SOR- Szpitalny Oddział Ratunkowy) oraz zajmujący się zarządzaniem w placówkach Ochrony Zdrowia.
Dla instruktorów LIFE-ON proces nauczania pierwszej pomocy, jest tak samo ważny jak umiejętne reagowanie w sytuacjach zatrzymania krążenia. Wiemy, że maksymalizacja umiejętności wynikowych naszych szkoleń będzie zależeć z jednej strony, od instruktorów oraz drugiej, stworzenia sytuacji symulacji stanu zagrożenia życia.
Nasze szkolenia odbywają się z wykorzystaniem manekinów resuscytacyjnych, zestawów udzielania pierwszej pomocy, Automatycznych Zewnętrznych Defibrylatorów.
Symulacje zabezpieczone są kadrą medyczną .Wykorzystujemy w nich urządzenia do treningu hipoksyjnego.
Funkcje życiowe monitorowane są za pomocą pomiaru tętna, ciśnienia , saturacji krwi tętniczej oraz oceny czasu reakcji uczestnika.
 
 
 
Prosimy nie wahać się i po prostu skontaktować z nami- w razie potrzeby chętnie pomożemy w odpowiedniej modyfikacji szkolenia i dostosujemy je do Państwa oczekiwań i możliwości.